Skill cover

Usługi filmowania w Kownie

O tej usłudze

Usługi filmowania

Czasami samo zdjęcie nie wystarczy. Wysokiej jakości wideo pozwoli uchwycić każdą chwilę podczas ważnego wydarzenia, dynamicznie ujawnić charakter działań lub produktu, a nawet podbić sieci społecznościowe. W realizacji wszystkich pomysłów pomogą Ci profesjonaliści świadczący usługi filmowe. Dzięki Discontract znajdziesz ich w ciągu kilku minut.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Rimvydas A.

Tożsamość potwierdzona

Video filmavimo, produkcijos ir montavimo komanda jūsų paslaugoms. Galime sukurti idėją ir ją įgyvendinti arba ekranizuoti jūsų norimus poreikius. Kuriame reklamas, dokumentinius filmus, vestuves, interviu, tiesiogines transliacijas ir daugybę kitų video produktų. Dirbame visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Irina J.

Tożsamość potwierdzona

Media & IT įmonė teikianti įvairius sprendimus jūsų parduotuvei, brendui ar įmonei. Video, foto, soc media kūrimas, kiti reklamos sprendimai.

Richardas Š.

Tożsamość potwierdzona

Filmavimas, editinimas, režisavimas. Kokybiškai ir greitai. Ir jei reiks patarsime kaip geriau pareklamuoti jūsų produktą. Taip pat darome ir asmeninių švenčių įamžinimą.

Valdas T.

Tożsamość potwierdzona

Filmavimo darbai

Jogailė P.

Tożsamość potwierdzona

Teikiu filmavimo ir montavimo paslaugas. Renginių, reklaminių filmukų filmavimas ir montavimas. Turinio kūrimas socialiniams tinklams. Taip pat galiu sumontuoti filmuką iš Jūsų turimos medžiagos.

O tej usłudze