Skill cover

Projekt graficzny w Kownie

O tej usłudze

Projekt graficzny

W dzisiejszych czasach sugestywny obraz często ma większą moc niż jakiekolwiek słowa. Dlatego jeśli tworzysz markę, produkt lub chcesz skutecznie zaprezentować swoje usługi światu, skontaktuj się ze specjalistami od projektowania graficznego! Zobacz, jak dobrze umiejscowiony punkt, idealnie dobrany kolor i podążanie za trendami graficznymi mogą odmienić Twój biznes.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Giedrė B.

Tożsamość potwierdzona

Išsilavinimą ir patirtį turinti (darbo užsienyje ir spaustuvėje) dizaino srityje, siūlau šias paslaugas: *DIZAINO IR MAKETAVIMO: Logotipai, vizitinės kortelės, plakatai, etiketės, skrajutės, lankstinukai, brošiūros, katalogai, žurnalai, knygos, atvirukai, kvietimai, soc. tinklų vizualai, baneriai, firminis stilius, prezentacijos dizainas. * MENINĖ KŪRYBA: Tapyba, akvarelė, grafika..

Augustė M.

Tożsamość potwierdzona

Grafinis dizainas man yra ne tik darbas. Patirties turiu ne tik grafikos dizaino srityje, bet ir socialinių tinklų administravime, marketinge, šios žinios padeda geriau suprasti klientą, poreikius ir rasti geriausius sprendimus. Atlieku visus grafikos dizainos darbus, taip pat animacijos. Mano stipriausia savybė - thinking outside the box. Atliekami darbai - • logotipai/brendbook • baneriai • skrajutės/vizitinės • iliustracijos • animacija • maketavimo darbai (lankstinukai, knygos, žurnalai)

Sandra P.

Tożsamość potwierdzona

Laisvai samdoma grafikos dizainerė turinti 7 m. patirtį šioje srityje. Kuriu estetišką ir funkcionalų dizainą. Parašykite savo viziją ar dar tik užsimezgusią idėją ir padėsiu ją išpildyti. ★ Grafinis dizainas spaudai (lankstinukai, brošiūros, plakatai, bukletai, vizitinės kortelės, stendai, lauko reklama ir kt.) ★ Firminio stiliaus kūrimas ★ Reklaminių banerių kūrimas ★ Prezentacijų dizainas

O tej usłudze