Skill cover

Odbiór i dostawa

O tej usłudze

Odbiór i dostawa

Skorzystaj z profesjonalnych usług oferowanych w naszej aplikacji, a my zagwarantujemy Ci, że Twoje przesyłki znajdą się w dobrych rękach.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Sigitas K.

Doświadczony członek
4.4 (7)

Visi elektros instaliacijos sprendimai šiuolaikiškai ir kokybiškai. Montavimas, Remontas, Priežiūra. (tv, internetas, signalizacija, priešgaisrinė sistema, rozetės, jungikliai, buitinės technikos pajungimas ir t.t) Smulkios namų ūkvedžio paslaugos - kai reikia nedidelės staliaus, santechniko pagalbos ir t.t

Vykintas M.

Doświadczony członek
5.0 (3)

Pigiai pervežame baldus ir perkraustome.Nemokamai isvežame buitinę technika ir elektronika.Senu baldų ir nenaudojamu daigtu isvežimas.Krovėjų paslaugos.Esame jauna ir veržli komanda dirbame ir savaitgaliais. Vežame ir automobilius turime traliuka.

Paulius B.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

IT pagalba, smulkūs remonto darbai, langų montavimo ir priežiūros paslaugos, valymo paslaugos, asistavimo paslaugos, elektros instaliacijos paslaugos, pervežimas, renginių personalas. Mandagus, darbštus, kruopštus, mėgstantis iššūkius, save išbandęs įvairiose darbo srityse, nuolat ieškantis tobulėjimo galimybių ir savęs realizacijos skirtingose darbo aplinkose. Trijų dukrų tėvas, informatikos magistras, IT kompanijos savininkas, idėjų generatorius, muzikos aistruolis ir gyvenimo mylėtojas. Vadovaujuos: "klientas visada teisus" ir "nėra nieko neįmanomo"

Vincentas K.

Tożsamość potwierdzona

Gyvenime teko dirbti įvairus darbus, nuo valymo paslaugos iki vadovavimo, ir manau, kad tai yra įgyta patirtis, kur galiu pasiūlyti visuomeniniai savo patirtį. Pasirinkę mane, gausite ne tik paslaugą, bet ir naudą atliekant kitus papildomus darbus neapmokestinant jūsų. Mano tikslas nėra noras uždirbti, nes man patinka tvarkytis. Šiuo metu pirmininkauju daugiabučiui namui, tvarkau namo teritorija, ir valau laiptinę. Tad dirbu legeliai su individualios veiklos pazyma Nr.: 1051796

Gabrielė B.

Tożsamość potwierdzona

Krovinių pervežimas visada laiku ir gera nuotaika

Mindaugas M.

Tożsamość potwierdzona

Kompetetingas

O tej usłudze