Skill cover

Pomoc osobista

O tej usłudze

Pomoc osobista

Z naszą aplikacją będziesz mógł znaleźć najlepszych usługodawców, którzy pomogą Ci dotrzymać napiętego harmonogramu dnia.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Paulius B.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

IT pagalba, smulkūs remonto darbai, langų montavimo ir priežiūros paslaugos, valymo paslaugos, asistavimo paslaugos, elektros instaliacijos paslaugos, pervežimas, renginių personalas. Mandagus, darbštus, kruopštus, mėgstantis iššūkius, save išbandęs įvairiose darbo srityse, nuolat ieškantis tobulėjimo galimybių ir savęs realizacijos skirtingose darbo aplinkose. Trijų dukrų tėvas, informatikos magistras, IT kompanijos savininkas, idėjų generatorius, muzikos aistruolis ir gyvenimo mylėtojas. Vadovaujuos: "klientas visada teisus" ir "nėra nieko neįmanomo"

Vita Ž.

Tożsamość potwierdzona

Nekinojamo turto pikimo pardavimo konsultacijos, paskolų konsultacijos pasirenkat geriausią su sprendimą. Patirtis 7metai

Vincentas K.

Tożsamość potwierdzona

Gyvenime teko dirbti įvairus darbus, nuo valymo paslaugos iki vadovavimo, ir manau, kad tai yra įgyta patirtis, kur galiu pasiūlyti visuomeniniai savo patirtį. Pasirinkę mane, gausite ne tik paslaugą, bet ir naudą atliekant kitus papildomus darbus neapmokestinant jūsų. Mano tikslas nėra noras uždirbti, nes man patinka tvarkytis. Šiuo metu pirmininkauju daugiabučiui namui, tvarkau namo teritorija, ir valau laiptinę. Tad dirbu legeliai su individualios veiklos pazyma Nr.: 1051796

Jonas M.

Tożsamość potwierdzona

Tvarkau kompiuterius bei smulkią elektroniką jau 15 metų. Susirinkau ikea virtuvę bei baldus pats, tad galiu padėti ir jums :)

Aleksandras D.

Tożsamość potwierdzona

Padedu įgauti daugiau pasitikėjimo savimi per šokius. Kizomba, Bachata, Urbankiz, Tarraxa, Deuceur.

O tej usłudze