Skill cover

Usługi filmowania w Wilnie

O tej usłudze

Usługi filmowania

Czasami samo zdjęcie nie wystarczy. Wysokiej jakości wideo pozwoli uchwycić każdą chwilę podczas ważnego wydarzenia, dynamicznie ujawnić charakter działań lub produktu, a nawet podbić sieci społecznościowe. W realizacji wszystkich pomysłów pomogą Ci profesjonaliści świadczący usługi filmowe. Dzięki Discontract znajdziesz ich w ciągu kilku minut.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Kęstutis M.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

EWP.com agentūros vadovas. Stengiuosi būti kruopštus, tausoti daiktus (tiek brangius, tiek ir svarbius), ir būti įdomus pašnekovas. Vykstu tik į namus/butus/kotedžus pastatytus 2005 metais ar vėliau. Turiu patirties dirbant su kritinės svarbos konfidencialia informacija ir jos apsauga. Esu įkūręs tarptautinę IT technologijų ir kvalifikuotų asmeninių asistentų agentūrą EWP.com . Turiu 163,000 sekėjų Instagrame ( @merce.matt ), teko dirbti IT darbus ir vystyti technologijų verslus JAV ir Australijoje. Nusimanau apie išmaniuosius baldus, išmaniuosius namus, smart tv, vaizdo kameras ir apsaugos sistemas. Esu kraustęsis iš savo didelio biuro į namų ofisą ir tą mielai padėčiau padaryti ir kitiems. Taip pat puikiai suprantu kvalifikuoto asmeninio asistento svarbą vadovui, nes kadaise pats pora tokių turėjau. Taip pat vedu privačias bachatos šokių pamokas.

Andrius J.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Teikime filmavimo, tiesioginio transliavimo ir buitinės elektronikos pajungimo paslaugas.

Lukas T.

Tożsamość potwierdzona

Su video gamyba dirbu jau 5 metai. Renginiai, pristatomieji video, reklamos, socialinių tinklų turinys ir kita, visur yra patirties 😊 Susisiekite ir rasime geriausią sprendimą Jums 🎥

Rimantas G.

Tożsamość potwierdzona

Dirbame dviese. Filmuojame ir fotografuojame vestuves, įvaires šventės, dirbame visoje Lietuvoje. Turime droną. Ar gali būti kas nors gražiau už meilę? Švelnumą? Atsidavimą? Mylimųjų akys išduoda daugiau nei pasako tūkstančiai žodžių. Mūsų tikslas – sugauti šias akimirkas ir įamžinti mylinčių žmonių pasaulį. Vestuvių fotografavimas, filmavimas– tai romantiška, nuotaikinga ir kūrybiška užduotis, įamžinanti šilčiausius prisiminimus ir akimirkų šventumą. Išsaugokite savo šventę.

Dangiras A.

Tożsamość potwierdzona

Filmuojame ir fotografuojame šventes, renginius visoje Lietuvoje

Julius Z.

Tożsamość potwierdzona

Nuotraukos iš žemės ir dangaus. Nufotografuosiu Jūsų sielą. Vestuvinės, krikštynų, asmeninės, poros, šeimos, NT ir kt. fotosesijos.

Paulius N.

Tożsamość potwierdzona

Esu dokumentinių filmų režisierius, dirbu prie įvairių reklaminių, televizinių ar dokumentinių projektų kūrybos. Taip pat, filmuoju renginius, dažniausiai - vestuves. Mano vestuvinių filmų braižas yra unikalus, visada būna labai pozityvu, gražu, stilinga tačiau svarbiausiai - tai atrodo labiau kaip dokumentinis filmas, o ne tiesiog video montažas. Puikiai moku perteikti emociją, tad labai dažnai pravirkdinu visus:) Negaliu čia apraše pridėti link’o į savo portfolio, bet nesunkiai galite surasti google. Rašykit, jei reik pagalbos:)

Richardas Š.

Tożsamość potwierdzona

Filmavimas, editinimas, režisavimas. Kokybiškai ir greitai. Ir jei reiks patarsime kaip geriau pareklamuoti jūsų produktą. Taip pat darome ir asmeninių švenčių įamžinimą.

Greta S.

Tożsamość potwierdzona

Dirbame dviese jau daugiau nei 8 metai fotografavimo ir filmavimo srityje. Padarysime nuotraukų nuo žemės ir dangaus. Esame pasiruošę įamžinti jūsų šventę! Taip pat priimame užsakymus asmeninėms bei komercinėms fotosesijoms. Susirašykime ir susipažinkime :)

Ovidijus K.

Tożsamość potwierdzona

Specializuojuosi nekilnojamojo turto - pastatų, sklypų, statybų eigos fotografavime bei filmavime iš oru su dronu.

O tej usłudze