Skill cover

Wsparcie IT w Wilnie

O tej usłudze

Wsparcie IT

Technologia ułatwia nam życie... o ile wszystko działa tak, jak powinno. Chyba każdy zna uczucie paniki, gdy na godzinę przed ważną prezentacją komputer postanawia się poddać. Nawet jeśli sytuacja nie jest aż tak krytyczna, drobne błędy techniczne mogą również zepsuć nastrój i nieźle przetestować Twoją cierpliwość. Gdy potrzebujesz szybkiego rozwiązania, nie martw się i zwróć się do profesjonalnego specjalisty IT w Twoim mieście.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Marek G.

Doświadczony członek
5.0 (3)

Profesionalios paslaugos

Kęstutis M.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

EWP.com agentūros vadovas. Stengiuosi būti kruopštus, tausoti daiktus (tiek brangius, tiek ir svarbius), ir būti įdomus pašnekovas. Vykstu tik į namus/butus/kotedžus pastatytus 2005 metais ar vėliau. Turiu patirties dirbant su kritinės svarbos konfidencialia informacija ir jos apsauga. Esu įkūręs tarptautinę IT technologijų ir kvalifikuotų asmeninių asistentų agentūrą EWP.com . Turiu 163,000 sekėjų Instagrame ( @merce.matt ), teko dirbti IT darbus ir vystyti technologijų verslus JAV ir Australijoje. Nusimanau apie išmaniuosius baldus, išmaniuosius namus, smart tv, vaizdo kameras ir apsaugos sistemas. Esu kraustęsis iš savo didelio biuro į namų ofisą ir tą mielai padėčiau padaryti ir kitiems. Taip pat puikiai suprantu kvalifikuoto asmeninio asistento svarbą vadovui, nes kadaise pats pora tokių turėjau. Taip pat vedu privačias bachatos šokių pamokas.

Edgaras V.

Tożsamość potwierdzona

IT paslaugas teikiu beveik 20 metų. Didelė patirtis dirbant su techninę bei programine įranga.

Rytis Ž.

Tożsamość potwierdzona

Daugiai nei 15 metų patirtis IT ir IS srytyje: Internetiniai puslapiai ir el. parduotuvės; Verslo valdymo sistemos; Vaizdo stebėjimo kamerų montavimas; Apsaugos signalizacijų montavimas; IT ūkio sprendimai ir aptarnavimas; Kompiuterių ir jų įrangos remontas; Išmanių telefonų ir planšečių remontas; Internetinis marketingas (SEO ir SEM); Skaitmeninis dizainas, logotipų kūrimas.

Jorigis K.

Tożsamość potwierdzona

Penkis metus dirbame su įvairaus dydžio IT projektais, teikiame el. parduotuvių, reprezentacinių svetainių kūrimo paslaugas, atliekame svetainių SEO optimizaciją, bei kitus su IT verslo procesus.

Giedrius V.

Tożsamość potwierdzona

Esu ilgametę 20 metų patirtį sukaupęs IT specialistas. Teikiu konsultacijos ir pagalbą įvairiais IT klausimais: tinklų, wifi, serverių, duomenų saugyklų diegimas ir konfigūravimas, atsarginių duomenų kopijų sprendimai, debesų kompiuterijos (Cloud) sprendimai, IT sistemų priežiūra ir t.t. Kokybiškas nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas (operacinių sistemų diegimas ir konfigūravimas, programinės įrangos diegimas, aušinimo sistemų valymas ir termopastos keitimas, prarastų duomenų atkūrimas, įvairių komponentų keitimas ir kt.).

Andrius S.

Tożsamość potwierdzona

Turiu daugiau nei 10metų patirtį IT srityje esu nuoširdus, profesionalus, visada suteikiu garantijas už atliktus darbus. Interneto ūkio priežiura, kompiuterių remontas, interneto svetainių kūrimas, fotografavimas su dronu.

O tej usłudze