Skill cover

Wsparcie IT w Wilnie

O tej usłudze

Wsparcie IT

Technologia ułatwia nam życie... o ile wszystko działa tak, jak powinno. Chyba każdy zna uczucie paniki, gdy na godzinę przed ważną prezentacją komputer postanawia się poddać. Nawet jeśli sytuacja nie jest aż tak krytyczna, drobne błędy techniczne mogą również zepsuć nastrój i nieźle przetestować Twoją cierpliwość. Gdy potrzebujesz szybkiego rozwiązania, nie martw się i zwróć się do profesjonalnego specjalisty IT w Twoim mieście.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Raimondas T.

Członek VIP
4.5 (13)

Darbus atlieku kruopščiai ir kokybiškai. Naudoju tik profesionalius įrankius. Be žalingų įpročių.

Kęstutis Š.

Tożsamość potwierdzona

Ilgametė patirtis montuojant baldus bei interjero detales, sprendžiant ne tipines problemas, atliekant pajungimo darbus, kai kokybė prioritetas. Teisingi įrankiai, kokybiškos medžiagos ir patirtis suteikia galimybę įvairias problemas išspręsti kruopščiai ir greitai. Taip pat užsiimu smulkiais elektros darbais bei išmanių namų konfiguravimu bei valdymu, konsultuoju.

Rokas G.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Džiaugsmingai padėsiu jeigu: - reikia išversti techninius, financinius ir kitokius sudėtingus tekstus iš/į anglų kalbą - neklauso kompiuteris ar kita elektronika - sunku išsirinkti įrenginį (kompiuterį, telefoną, indaplovę, siurblį, robotą ir pan.)

Andrius L.

Tożsamość potwierdzona

Jau 5-erius metus esu reklamos bei tinklalapių projektų specialistas. Greitai ir efektyviau galiu konsultuoti arba kurti: strateginiais, rinkodaros (marketingo), internetinių tinklalapių bei elektroninių parduotuvių klausimais. Esant poreikiui, sukursiu Jūsų projektą per nedidelį laiko tarpą.

Rytis Ž.

Tożsamość potwierdzona

Daugiai nei 15 metų patirtis IT ir IS srytyje: Internetiniai puslapiai ir el. parduotuvės; Verslo valdymo sistemos; Vaizdo stebėjimo kamerų montavimas; Apsaugos signalizacijų montavimas; IT ūkio sprendimai ir aptarnavimas; Kompiuterių ir jų įrangos remontas; Išmanių telefonų ir planšečių remontas; Internetinis marketingas (SEO ir SEM); Skaitmeninis dizainas, logotipų kūrimas.

Giedrius L.

Tożsamość potwierdzona

Ilgametė patirtis atliekant elektros remonto ir instaliacijos darbus. Rozečių, jungtukų, lempučių keitimas. Smulkus buitinės technikos ir elektros prietaisų remontas. Tekstų iš rusų kalbos vertimas. Teksto rinkimas ir redagavimas.

Michail K.

Tożsamość potwierdzona

10 metų patirtį turintys IT specialistas, kruopščiai atliks Jūsų kompiuterio remonta. Atliekamos paslaugos: Įmonių ir privačių klientų aptarnavimas; Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas,pardavimas,surinkimas,dalys; Gedimų diagnostika ir remontas; Valymas nuo virusų; Sistemos atstatymas,tvarkymas; Įvairiu įrenginiu prijungimas; Tinklų konfigūravimas; Apmokymas dirbti ir konsultavimas; Kompiuterių supirkimas; Nuotolinis valdymas (kompiuterio tvarkymas nuotolinių būdų) Ir kitos paslaugos;

Edgaras V.

Tożsamość potwierdzona

IT paslaugas teikiu beveik 20 metų. Didelė patirtis dirbant su techninę bei programine įranga.

Giedrius V.

Tożsamość potwierdzona

Esu ilgametę 20 metų patirtį sukaupęs IT specialistas. Teikiu konsultacijos ir pagalbą įvairiais IT klausimais: tinklų, wifi, serverių, duomenų saugyklų diegimas ir konfigūravimas, atsarginių duomenų kopijų sprendimai, debesų kompiuterijos (Cloud) sprendimai, IT sistemų priežiūra ir t.t. Kokybiškas nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas (operacinių sistemų diegimas ir konfigūravimas, programinės įrangos diegimas, aušinimo sistemų valymas ir termopastos keitimas, prarastų duomenų atkūrimas, įvairių komponentų keitimas ir kt.).

Jorigis K.

Tożsamość potwierdzona

Penkis metus dirbame su įvairaus dydžio IT projektais, teikiame el. parduotuvių, reprezentacinių svetainių kūrimo paslaugas, atliekame svetainių SEO optimizaciją, bei kitus su IT verslo procesus.

Andrius S.

Tożsamość potwierdzona

Turiu daugiau nei 10metų patirtį IT srityje esu nuoširdus, profesionalus, visada suteikiu garantijas už atliktus darbus. Interneto ūkio priežiura, kompiuterių remontas, interneto svetainių kūrimas, fotografavimas su dronu.

O tej usłudze