Skill cover

Usługi fotograficzne w Kownie

O tej usłudze

Usługi fotograficzne

Marzysz o osobistej sesji zdjęciowej, a może chcesz uwiecznić całą rodzinę? Może usługi fotografa są potrzebne przy tworzeniu nowego biznesu lub podczas ważnego wydarzenia? Czegokolwiek szukasz, czas przygotować ramki do przyszłych zdjęć, ponieważ z Discontract bardzo łatwo znajdziesz profesjonalistę, który spełni Twoje potrzeby.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Justina V.

Tożsamość potwierdzona

Profesionali fotografė: Portretai, Vestuvių bei šeimos fotosesijos, Renginių Fotografavaimas. Susirašom!:)

Irina J.

Tożsamość potwierdzona

Media & IT įmonė teikianti įvairius sprendimus jūsų parduotuvei, brendui ar įmonei. Video, foto, soc media kūrimas, kiti reklamos sprendimai.

Richardas Š.

Tożsamość potwierdzona

Filmavimas, editinimas, režisavimas. Kokybiškai ir greitai. Ir jei reiks patarsime kaip geriau pareklamuoti jūsų produktą. Taip pat darome ir asmeninių švenčių įamžinimą.

Martyna N.

Tożsamość potwierdzona

Esu fotografė, turinti 6-erių metų patirtį. Baigusi KITM fotografijos specializaciją. Atlieku: produktų/daiktų fotografija, portretai, asmeninės fotosesijos, gyvūnų fotografija. Jeigu turite asmeninę foto viziją - mielai ją iškalausyčiau ir pasistengčiau įgyvendinti.

Rūta V.

Tożsamość potwierdzona

Esame fotografų komanda, kurie mėgaujasi emocijų ir tikrų jausmų fotografavimu, įamžinantys svarbiausius gyvenimo įvykius. Fotografija mums tai sustabdytos sekundės dalis, kurioje atsispindi pliūpsnis įvairiausių emocijų. Esame tam, kad padėtume ir patartume svarbiausios dienos jaudulyje. Visada stengiamės pagauti kuo natūralesnius jausmus, netikėtas šypsenas, kad nebūtų vaidybos ir perkreipto pozavimo. Juk tokios įamžintos akimirkos pačios svarbiausios, kurios išlieka ne vien mūsų atmintyje!

Gabija M.

Tożsamość potwierdzona

Fotografuoju asmenines, šeimos ar "Love story" fotosesijas. Komercinė fotografija.

O tej usłudze