Skill cover

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych w Kownie

O tej usłudze

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Montaż rur, poprowadzenie systemu ogrzewania i inne prace związane z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi – w wybranym przez Ciebie czasie i według ustalonych stawek

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Andrius C.

Członek VIP
5.0 (39)

Esame komanda atlikinėjanti įvairius smulkius elektros ir santechnikos darbus.Taip pat montuojame visus baldus

Tadas M.

Doświadczony członek
5.0 (5)

Niekada nedalinam tuščių pažadų, visada darbai prededami sutartu laiku, baigiami taip pat.

Irmantas K.

Doświadczony członek
3.7 (3)

Visi santechnikos darbai gera kaina.Visada pakonsultuosim ir rasim bendrą sprendimą. Kaunas ir aplink. Vandens maišytuvo (krano, čiaupo) pastatymas, pakeitimas, pajungimas, remontas. Skalbimo mašinos pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Indaplovės pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Unitazo (klozeto) pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Dušo kabinos pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vandens gyvatuko pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vandens skaitiklio pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vandens boilerio pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vonios pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas.Plautuvės, praustuvo (kriauklės) pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Radiatoriu keitimas. Israsau saskaitas. Dirbu 24/7 skambinkite.

Ričardas Ž.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (2)

Atliekų visus santechnikos darbus Nuo nulio iki prietaisų montavimo.

Tomas K.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

19 metų patirtis Montuojame paleidžiame bei prižiūrime šilumos siurblius, dujinius katilus. Inžinerinių sistemų montavimas viduje bei lauke Vandentiekis šildymas nuotekos elektra. Taip pat atliekame visus smulkius darbus

Marius U.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Turiu santechniko ir vamzdynų montuotojo kvalifikacijas ir 11 metų darbo patirtį. Daug klientų džiaugiasi atliktais darbais, atnaujinant jau nebepatikimą seną santechniką, ar įsigijus naują šeimos būstą ar verslo patalpas. Visais atvejais svarbiausia, kad jaustumėtės saugiai ir komfortiškai dėl savo santechnikos būklės. Vandentiekio montavimas. Kanalizacijos - nuotekų montavimas Šildomų grindų įrengimas Radiatorių montavimas. Senų sistemų demontavimas ir renovacija Buitinės technikos pajungimas. Sanitarinių prietaisų montavimas. Katilinių įrengimas Šilumos siurblių montavimas . Oras-oras sistemos montavimas. Skubus santechniko iškvietimas. Dirbu ir savaitgaliais. Išrašau saskaitas faktūras,darbams suteikiu garantiją. Patirtis ir santechniko kvalifikacija leidžia atsakyti už darbų kokybę. Profesionalumas, skaidrumas ir garantijos, bet svarbiausia nuoširdus klientų aptarnavimas. Kainos lanksčios ir prieinamos.

Mindaugas P.

Tożsamość potwierdzona

Baltoji santechnika, stovu keitimai, visi remonto darbai Kanalizacijos valymas nuo 60€/val

Gytis S.

Tożsamość potwierdzona

Sveiki. Žinoma, galėčiau parašytis koks esu nuostabus meistras ar auksarankis, tačiau yra kas tai daro už mane geriau. Aš gi pasakysiu tik tai, jog gyvenu nuosavame name su šeima ir namai reikalauja priežiūros kiaurus metus. Nuo pamatų iki stogo, nuo rozetės iki vandentiekio... Taigi, jei jums reikia pakabinti šviestuvą, pakeisti varvantį čiaupą, pajungti indaplovę ar pakabinti knygų lentyną, visada galite kreiptis.

O tej usłudze