Skill cover

Prace w zakresie instalacji elektrycznych w Kłajpedzie

O tej usłudze

Prace w zakresie instalacji elektrycznych

Energia elektryczna jest siłą napędową współczesnego świata. Możliwość szybkiego znalezienia rzetelnych specjalistów do prac elektroinstalacyjnych pozwoli Ci nadążyć za jego rytmem.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Artūr M.

Członek VIP
5.0 (24)

Greitai ir tvarkingai atliksiu namų ūkio darbus. Surinksiu baldus, pajungsiu buitinę techniką, pakabinsiu šviestuvą, lentynas, pakeisiu rozėtę/jungiklį, maišytuvą, klozėtą ir pan.

Mykolas M.

Doświadczony członek
5.0 (1)

Atlieku buitines teh pajungimus elektros ir santehnikos darbus 5m darbo patirtis Suteikiu koncultacijas

Sigitas V.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Paslaugu sutiekimas patogiu klientui laiku.

Rokas J.

Tożsamość potwierdzona

Šviestuvų montavimas, buitinės technikos pajungimas, individuali elektros instaliacija. Greitai ir kokybiškai atlieku elektros instaliacijos darbus, taip pat buitinės technikos pajungimo darbus, smulkius elektros remontus, led juostų montavimo darbus.

Kęstutis O.

Tożsamość potwierdzona

Čia yra mano papildomas uždarbis, todėl dirbu po darbo valandų ir savaitgaliais. Ir todėl galiu pasiūlyti pigesnę paslaugą ir gerą darbų kokybę.

Edvinas S.

Tożsamość potwierdzona

Elektros instaliacija, smulkus elektros instaliacijos remontas

Robertas S.

Tożsamość potwierdzona

Sveiki, suburta profesionalu komanda atliekanti visus vidaus apdailos darbus ir ne tik. Turime ilgamete patirti, galime patarti priimti geriausia sprendima. Turime visus profi irankius, darbus atliekame kokybiskai ir svarei.

Gediminas B.

Tożsamość potwierdzona

Patirtis 10metu iš ju daugiau nei pusė europoje tad žinių bagažas platus. Atlieku elektros instaliacijos ir remonto darbus Klaipėdoje ir aplink.

Žygimantas V.

Tożsamość potwierdzona

Elektros įrangos, instaliacijos ir apšvietimo remontas ir įrengimas, buitinės technikos pajungimas. Darbus atlieku tvarkingai ir iki pilno užbaigtumo.

Tomas E.

Tożsamość potwierdzona

Jūsų elektrikas statyba Elektra Buto renovacija Klaipėda, Klaipėdos r. 15 m. darbo patirtis Elektros instaliacija, Buto renovacija, remontas.  Gedimų šalinimas. Atsako į SMS žinutes. Darbas ir savaitgalį pagal susitarimą. DŪMŲ DETEKTORIŲ ĮRENGIMAS Rozečių, jungiklių bei šviestuvų montavimas. Šviestuvų keitimas naujos kartos LED taupiais šviestuvais. Elektros nuotėkio paieška jūsų būste, gedimų šalinimas. Elektros energijos taupymo pasiūlymai.  Nemokama konsultacija.  Buitinės technikos pajungimas.

Roman I.

Tożsamość potwierdzona

Stengiuosi surasti ir panaudoti kiekvienai situacijai tinkamiausią sprendimą, vadovaujantis patirtimi ir įgūdžiais.

Valdas P.

Tożsamość potwierdzona

Atliekame visu apdailos bei statybinius darbus greitai ir kokybiška.

Alfredas R.

Tożsamość potwierdzona

Atlieku visus elektros instaliacijos montavimo ir remonto darbus, 30 metų patirtis

Aurimas S.

Tożsamość potwierdzona

Atliekų visus elektros ir automatikos įrengimo ir remonto darbus tiek gyvenamuosiuose tiek pramonės objektuose. Darbo patirtis 12 metų

Deividas M.

Tożsamość potwierdzona

Atliekame pilną vidaus apdaila, staliaus paslaugas bei elektros ir santechnikos paslaugas, dirbame savo sričių atskiromis brigadomis nes mūsų šūkis-,,vienas žmogus negali visko sugebėt" turime daugybę darbų nuotraukų bei visuomet kviečiame prieš darbus klientams apsilankyti mūsų objektuose ir pamatyt viską gyvai, medžiagas užsakome didmenine kaina ir iš to neuzdirbinejam, dirbame su aukščiausios klasės įrankiais bei technologijomis

Giedrius Z.

Tożsamość potwierdzona

Virš 20 metų patirtis, visi atestatai (elektros, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos, interneto, TV, automatikos darbai). Garantuoju aukščiausią kokybę, už mažiausią kainą

Laimonas G.

Tożsamość potwierdzona

Elektrikas atlieka visus elektros instaliacijos darbus ir ju remontus

Mantas V.

Tożsamość potwierdzona

Atlieku darbus profesionaliai ir greitai:)

Robertas P.

Tożsamość potwierdzona

Esu jaunas, inovatyvus elektrikas. Turiu 3 metų patirtį elektros montavimo srityje. Elektros remonto ir instaliacijos darbai, led juostų montavimas, skydelių surinkimas, jungiklių, kištukinių lizdų, šviestuvų montavimas. Smulkių gedimų šalinimas.

O tej usłudze