Skill cover

Kontrola systemu wentylacji w Wilnie

O tej usłudze

Kontrola systemu wentylacji

Prawidłowe działanie systemów wentylacyjnych bezpośrednio wpływa na jakość Twojego życia, dlatego dbanie o nie jest szczególnie ważne. Profesjonalna kontrola i konserwacja to konieczność, aby zapewnić wydajność i dłuższy okres użytkowania. W aplikacji Discontract możesz łatwo znaleźć specjalistów, którzy zdejmą z Twoich barków ciężar tych zmartwień.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Kęstutis M.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

EWP.com agentūros vadovas. Stengiuosi būti kruopštus, tausoti daiktus (tiek brangius, tiek ir svarbius), ir būti įdomus pašnekovas. Vykstu tik į namus/butus/kotedžus pastatytus 2005 metais ar vėliau. Turiu patirties dirbant su kritinės svarbos konfidencialia informacija ir jos apsauga. Esu įkūręs tarptautinę IT technologijų ir kvalifikuotų asmeninių asistentų agentūrą EWP.com . Turiu 163,000 sekėjų Instagrame ( @merce.matt ), teko dirbti IT darbus ir vystyti technologijų verslus JAV ir Australijoje. Nusimanau apie išmaniuosius baldus, išmaniuosius namus, smart tv, vaizdo kameras ir apsaugos sistemas. Esu kraustęsis iš savo didelio biuro į namų ofisą ir tą mielai padėčiau padaryti ir kitiems. Taip pat puikiai suprantu kvalifikuoto asmeninio asistento svarbą vadovui, nes kadaise pats pora tokių turėjau. Taip pat vedu privačias bachatos šokių pamokas.

Arūnas B.

Tożsamość potwierdzona

Esu ŠVOK serviso inžinierius su 25 metų šios srities patirtimi. Su pažangiausiais diagnostikos irankiais remontuoju, pildau freonu ir derinu kondicionierius , šilumos siurblius, granulinius , kieto kuro katilus , ortakių sausintuvus ir drėkintuvus, rekuperatorius ir pan. jog jie veiktų maksimaliai efektyviai. NEdarau naujų instaliacijų.

O tej usłudze