Skill cover

Montaż mebli w Kownie

O tej usłudze

Montaż mebli

Niezależnie od tego, czy jest to mała szafka nocna, czy cały zestaw mebli do salonu IKEA, wydaje nam się, że nie masz za bardzo ochoty wczytywać się w skomplikowane instrukcje czy też sam zajmować się montażem. Skontaktuj się z profesjonalistą i zobacz, jak szybko wszystko może znaleźć swoje miejsce.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Andrius C.

Członek VIP
5.0 (39)

Esame komanda atlikinėjanti įvairius smulkius elektros ir santechnikos darbus.Taip pat montuojame visus baldus

Irmantas K.

Doświadczony członek
3.7 (3)

Visi santechnikos darbai gera kaina.Visada pakonsultuosim ir rasim bendrą sprendimą. Kaunas ir aplink. Vandens maišytuvo (krano, čiaupo) pastatymas, pakeitimas, pajungimas, remontas. Skalbimo mašinos pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Indaplovės pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Unitazo (klozeto) pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Dušo kabinos pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vandens gyvatuko pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vandens skaitiklio pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vandens boilerio pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Vonios pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas.Plautuvės, praustuvo (kriauklės) pastatymas, pakeitimas, pajungimas, sumontavimas. Radiatoriu keitimas. Israsau saskaitas. Dirbu 24/7 skambinkite.

Edgaras D.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Statybos, remonto darbai. Nauju guvenamuju pastatu statyba ju remontas be irengimas.

Nerijus J.

Tożsamość potwierdzona

Turiu ilgametę patirtį baldų ir virtuvės baldų surinkime, bei montavimo. Esu punktualus ir tvarkingas. Neturiu žalingų įpročių.

Saulius K.

Tożsamość potwierdzona

Baldų surinkięmo ir montavimo patirtis virš 20 metų

Laurynas P.

Tożsamość potwierdzona

Kietųjų baldų gamyba ir baldų surinkimas. 12metų patirtis.

Arminas Ž.

Tożsamość potwierdzona

Elektros instaliacijos įvedimas, gedimų šalinimas bei renovacija. Kištukinių lizdų (rozečių), jungiklių bei šviestuvų montavimas, keitimas. Elektros įrenginių pajungimas. Varžų matavimas, rangovo akto parengimas ESO. Įžemintuvų montavimas

Airimas B.

Tożsamość potwierdzona

Atlieku nestandartinių bei įvairiausių standartinių baldų montavimą, bei rinkimo darbus. Turiu savo patalpas bei reikiamus įrankius. Išrasau sąskaitas faktūras. Įkainiai priklauso nuo baldų sudėtingumo. Taipat galimas ilgalaikis bendradarbiavimas.

Nedas K.

Tożsamość potwierdzona

Patyres baldų surinkimo meistras turintis nemažai patirties.Atlieku visu rušių baldų surinkimo darbus.baldus renku greitai bei kokybiškai. Esu punktualus, mandagus.

Virgilijus R.

Tożsamość potwierdzona

Atlieku smulkius elektros darbus, keičiu šviestuvus, razetes, jungtukus. Kloju laminatą, surenku baldus. Kabinu spinteles, montuoju kriaukles, keičiu kranus, tualetus ir vonias. Pajungiu skalbimo mašinas. Montuoju duris, keičiu durų spynas. Kabinu karnizus. Darbus galiu atlikti jums patogiu laiku ir po darbo valandų. Montuoju dušo kabinas.

Jonas M.

Tożsamość potwierdzona

Tvarkau kompiuterius bei smulkią elektroniką jau 15 metų. Susirinkau ikea virtuvę bei baldus pats, tad galiu padėti ir jums :)

Edvinas B.

Tożsamość potwierdzona

Pramoninio dujinio šildymo montavimo ,aptarnavimo ir remonto darbai,ortakinės vėdinimo ir šildymo sistemos. Dirbu šioje srityje 20 m. Galiu atlikti iki 1000v elektros darbus,prietaisų pajungimas. Baldų surinkimas be nervų. Galiu pavežioti siuntinukus ar nupirkti ką reikia.

Kestas G.

Tożsamość potwierdzona

Baldų gamyba, projektavimas, surinkimas.

Mantas M.

Tożsamość potwierdzona

IT pagalbos srityje dirbu daugiau kaip 18 metų. Detaliau tai: stacionarių ir nešiojamų kompiuterių „geležies“ gedimų nustatymas ir pašalinimas, su operacine sistema (Microsoft Windows, Apple OSx, Linux, Android) susijusių problemų nustatymas ir pašalinimas, duomenų atstatymas iš įvairių laikmenų, spausdintuvų „geležies“ gedimų nustatymas ir pašalinimas taip pat su tvarkyklėmis ar ryšių nebuvimo gedimų šalinimas, tinklo įrangos (komutatoriai, maršrutizatoriai, wi-fi stotelės ) diegimas, problemų šalinimas, kompiuterinio tinklo LAN komunikacijų gedimų nustatymas ir pašalinimas, vaizdo stebėjimo įrangos suvaldymas, gedimų nustatymas ir pašalinimas, NAS duomenų saugyklų diegimas, gedimų nustatymas ir pašalinimas. Domiuosi įvairiomis naujovėmis kas susiję su IT, išmaniomis įrangomis ir sistemomis. Gebu susirasti informaciją toms situacijoms su kuriomis dar neteko susidurti tai neįprasti gedimai ar ne įprasta nepopuliari technologija. Kreipkitės įvairiais klausimais: ar iškilo gedimų su įvairia įranga, ar nepavyksta kažko susireguliuoti pagal savo poreikius, ar reikalinga konsultacija dėl kompiuterinių daiktų įsigijimo, kad teisingą pasirinktumėte ir tinkamai tarnautų, ar reikia konsultacijos dėl įvairių sprendimų kaip teisingai susikomplektuoti įsidiegti tinkamą technologiją. Tėveliams galiu suteikti konsultaciją ar padėti įsidiegti sistemas suvaldyti vaikų praleidžiamą laiką prie ekranų (telefonams, kompiuteriams, internetui, svetainių blokavimai...). ************************************* Kadangi mėgstu konstruoti, galiu padėti su baldų surinkimu. Pastaba: tik pastatomų baldų surinkimas ar surinkimas be pakabinimo ant sienų. *************************************

Kęstutis T.

Tożsamość potwierdzona

Turiu statybos inžinieriaus profesinį bakalauro laipsnį, profesionalius įrankius ir daugiau nei 5 metų darbo patirtį.

Gytis S.

Tożsamość potwierdzona

Sveiki. Žinoma, galėčiau parašytis koks esu nuostabus meistras ar auksarankis, tačiau yra kas tai daro už mane geriau. Aš gi pasakysiu tik tai, jog gyvenu nuosavame name su šeima ir namai reikalauja priežiūros kiaurus metus. Nuo pamatų iki stogo, nuo rozetės iki vandentiekio... Taigi, jei jums reikia pakabinti šviestuvą, pakeisti varvantį čiaupą, pajungti indaplovę ar pakabinti knygų lentyną, visada galite kreiptis.

O tej usłudze