Skill cover

Serwowanie napojów w Wilnie

O tej usłudze

Serwowanie napojów

Jeśli chcesz niezapomnianej uroczystości, ważne jest zadbanie o dobre napoje. W aplikacji mobilnej Discontract znajdziesz doświadczonych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak miksować drinki lub inne napoje.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Nerijus V.

Członek VIP
4.8 (14)

Kokybiškai ir su šypsena

Sandra S.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Studijuoju aktorystę, o laisvu laiku dirbu kavinėse bei restoranuose padavėja. Kadangi mėgstu bendrauti su žmonėmis, ši profesija man puikiai sekasi. Be to, esu punktuali, tvarkinga ir greitai mokausi, tad prireikus padavėjo/s paslaugų, galite drąsiai kreiptis.

Augustinas Ž.

Tożsamość potwierdzona

Esu barmenas, padavėjas. Turiu 7 metų patirtį darbo įmonių vakarėliuose, vestuvėse, restoranuose, baruose, privačiose šventėse, konferencijose ir t.t. Šioje srityje save laikau profesionalu, o taip pat esu komunikabilus, pareigingas bei išmanau etiketą.

Gabrielius S.

Tożsamość potwierdzona

Esu barmenas ir padavėjas, aptarnauju svečius įvairiuose renginiuose. Esu patikimas, atsakingas, kruopštus žmogus, gerai išmanau aptarnavimo sektorių. Jei ieškote renginiui ar specialiai progai žmogaus, kuris bus atsakingas už gėrimus - rinkitės mane.

Andrej A.

Tożsamość potwierdzona

Teikiu padavėjo ir barmeno paslaugas. Šioje srityje dirbu jau 15 metų, ankstesnę patirtį sudarant darbui aukšto lygio restoranuose, baruose, privačiuose renginiuose ir panašiai. Esu komunikabilus ir punktualus, puikiai išmanau aptarnavimo etiketą, moku vadovauti komandai, esu gėrimų ekspertas.

Mantas M.

Tożsamość potwierdzona

Kadangi turiu virš 20 m. patirties dirbant su renginiais, maistu ir asistavimu, galiu adaptuoti ir sukurti renginio koncepciją, sugalvoti kaip pateikti maistą bei gėrimus. Esu baigęs kulinarijos mokyklą, turiu 4 virėjo kategoriją. Mane apibūdinančios savybės: patikimumas, pareigingumas, profesionalumas, kompetencija, kūrybingumas. Atklieku tokias pasalugas kaip: gėrimų pateikimas, pagalba serviruojant maistą ir gėrimus, maisto prekių pirkimas, asmeninis asistavimas ir pan.

O tej usłudze