Skill cover

Usługi fotograficzne

O tej usłudze

Usługi fotograficzne

Marzysz o osobistej sesji zdjęciowej, a może chcesz uwiecznić całą rodzinę? Może usługi fotografa są potrzebne przy tworzeniu nowego biznesu lub podczas ważnego wydarzenia? Czegokolwiek szukasz, czas przygotować ramki do przyszłych zdjęć, ponieważ z Discontract bardzo łatwo znajdziesz profesjonalistę, który spełni Twoje potrzeby.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Brigita S.

Członek VIP
5.0 (10)

-Atlieku butų bei kitų patalpų valymo darbus.Galiu dirbti su savo valymo priemonėmis, tik reiktų, jog užsakovas turėtų siurblį. 😊 -Turiu daug patirties būdama tiek vaikų, tiek ir gyvūnų auklyte 🐕🐈 -Mielai padėčiau su pagalbiniais darbais 🌻 -Esu fotografė, mielai įamžinčiau gražiausias jūsų akimirkas 🥳 Gyvenu Senamiestyje, bet galiu atvykti ir į kitus rajonus miesto ribose 💌

Augustas Č.

Doświadczony członek
5.0 (4)

Ar norite išskirtinių kadrų? Fotografuoju - Dronu ar Veidrodiniu fotoaparatu - portretai/poros/gamta/po_žvaigždėm. Parašykit arba skambinkit, eisime pasivaikščiot ir tuo metu gims nuotraukos su nepamirštamais įspūdžiais!

Marius S.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (2)

Handyman in Naujamiestis

Vaidas B.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Galiu padėti smulkaus pobūdžio situacijose! Efektyvus, supratingas, gebantis prisitaikyti prie esamų sąlygų. Užsiimu fotografija, bei grafiniu dizainu Kalbos: Lietuvių, anglų Nuosavas automobilis, kuriuo galiu atlikti pageidaujamas užduotis

Rimantas G.

Tożsamość potwierdzona

Dirbame dviese. Filmuojame ir fotografuojame vestuves, įvaires šventės, dirbame visoje Lietuvoje. Turime droną. Ar gali būti kas nors gražiau už meilę? Švelnumą? Atsidavimą? Mylimųjų akys išduoda daugiau nei pasako tūkstančiai žodžių. Mūsų tikslas – sugauti šias akimirkas ir įamžinti mylinčių žmonių pasaulį. Vestuvių fotografavimas, filmavimas– tai romantiška, nuotaikinga ir kūrybiška užduotis, įamžinanti šilčiausius prisiminimus ir akimirkų šventumą. Išsaugokite savo šventę.

Austėja R.

Tożsamość potwierdzona

Mados/reklamos fotografavimas Testshoot'ai Asmeninės fotosesijos Projektų fotografavimas. Nuotraukos publikuojamos Lietuvos, Olandojos, NYC, Prancūzijos ir kitų šalių žurnaluose. Prizinės vietos fotografijos konkursuose

Gediminas G.

Tożsamość potwierdzona

Teikiu profesionalias fotografavimo paslaugas. Specializuojuosi: verslo portretų, renginių, vestuvių ir nekilnojamo turto fotografavime, taip pat priimu užsakymus asmeninėms fotosesijoms. Dirbu fotostudijoje bei reikalui esant fotostudiją galiu įrengti pas užsakovą. Daugiametė patirtis, įgytos žinios, profesionali įranga ir meilė savo amatui garantuoja aukštą paslaugų kokybę bei pilnai išpildytus klientų lūkesčius.

Julius Z.

Tożsamość potwierdzona

Nuotraukos iš žemės ir dangaus. Nufotografuosiu Jūsų sielą. Vestuvinės, krikštynų, asmeninės, poros, šeimos, NT ir kt. fotosesijos.

Alan S.

Tożsamość potwierdzona

Renginių fotografija

Sigita J.

Tożsamość potwierdzona

Siūlau fashion&beauty produktų fotografija. Jeigu reikia naujos įvaizdinės produkto fotosesijos socialiniams tinklams, puslapiui ar kitai marketingo medžiagai susisiekit!

Rimgaudas B.

Tożsamość potwierdzona

Fotografija, tai didžioji mano gyvenimo dalis, gyvenimo aistra. Kaskart fotografuodamas jaučiu didžiulį malonumą galėdamas įamžinti pačias gražiausias žmonių šventes. Taip pat esu dėkingas kiekvienam užsakovui-draugui, nes Jūs patikite įamžinti pačias svarbiausias gyvenimo akimirkas. Daugiau kaip 15 metų dirbu šį nuostabų darbą, fotografuoju vestuves bei įvairius renginius, todėl galiu pasiūlyti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir pačias įvairiausias idėjas. Turėdamas 15 metų patirtį, visada galiu padėti, pakonsultuoti, patarti dėl įvairių švenčių organizavimo. Savo darbe visuomet stengiuosi pasiekti maksimalių rezultatų už konkurencingą kainą. Suprantu, kad kiekvieno kliento šventė – kitokia ir originali. Todėl esu lankstus bei galiu pasiūlyti įvairius fotografavimo paketus. Su užsakovais visada stengiuosi susitikti gyvai, pabendrauti, sužinoti Jų lūkesčius, norus bei kažką patarti. Svarbiausia, bendras tikslas- graži šventė ir po jos likusios nuostabios akimirkos nuotraukose. Didžiausias džiaugsmas - laimingi užsakovai. Visada dedu visas įmanomas pastangas, kad užsakovas liktu patenkintas 100proc ir netgi viršyti Jų lūkesčius. Fotografuoju visoje Lietuvoje. Esame maža, bet nuostabiai graži šalis, todėl galiu atvykti fotografuoti į atokiausią Lietuvos vietą, kad tik Jūs (užsakovai) būtumėte patenkinti :)

Antanas M.

Tożsamość potwierdzona

Fotografuoju renginius, žmones bei dirbu su verslo partneriais renginių, verslo portretų, interjero/eksterjero/NT fotografijos, gyvenimo būdo, darbo procesų ir daiktų/gaminių fotografijos, maisto fotografijos srityse. Profesionaliai fotografuoju virš 10 metų. Dirbu tiek studijoje tiek lokacijose Lietuvoje ir už jos ribų. Rekomendacijos: Circkle K Lietuva, Agva Kraft Ag Norway, Health Optimising Norway, Silberauto, West Express, Lietuvos geležinkeliai, MT Group, Loreal Baltic, Transmitto, Garsų Pasaulio įrašai, Gera dovana, Strangelove, Smart Trading, Reckit Benckiser, Sorainen, Vestuvės.lt ir t.t. Darbų portfolio galima pažiūrėti internete.

Ieva K.

Tożsamość potwierdzona

Pripildytos džiugesio ir laimės, jausmingų emocijų, jaudulio, o svarbiausia Jums brangių akimirkų – tokios atkeliauja nuotraukos, kad prisiminimai išliktų ne tik atmintyje, bet džiugintų kaskart vartant fotoalbumus. Kurkime ir išsaugokime Jums brangias akimirkas kartu!

Richardas Š.

Tożsamość potwierdzona

Filmavimas, editinimas, režisavimas. Kokybiškai ir greitai. Ir jei reiks patarsime kaip geriau pareklamuoti jūsų produktą. Taip pat darome ir asmeninių švenčių įamžinimą.

Greta S.

Tożsamość potwierdzona

Dirbame dviese jau daugiau nei 8 metai fotografavimo ir filmavimo srityje. Padarysime nuotraukų nuo žemės ir dangaus. Esame pasiruošę įamžinti jūsų šventę! Taip pat priimame užsakymus asmeninėms bei komercinėms fotosesijoms. Susirašykime ir susipažinkime :)

Dangiras A.

Tożsamość potwierdzona

Filmuojame ir fotografuojame šventes, renginius visoje Lietuvoje

Augustinas Ž.

Tożsamość potwierdzona

Teikiame šias fotografijos paslaugas: -Mados -Renginių -Vestuvių/krikštynų -Verslo portretų -Produktų.

Ovidijus K.

Tożsamość potwierdzona

Specializuojuosi nekilnojamojo turto - pastatų, sklypų, statybų eigos fotografavime bei filmavime iš oru su dronu.

O tej usłudze