Skill cover

Naprawy elektryczne w Wilnie

O tej usłudze

Naprawy elektryczne

Nie igraj z ogniem – naprawy elektryczne powierz specjalistom, których znajdziesz niezwykle szybko i wygodnie z pomocą naszej aplikacji.

Najpopularniejsi PRO

Wszyscy usługodawcy są ubezpieczeni na kwotę 4 000 000 zł

Tomas V.

Członek VIP
4.7 (23)

Įmone teikianti meistro į namus/ofisa paslauga. Turi sukaupusia didžiule patirti įvariuose srityse. Dirbame atsakingai ir profesionaliai.

Arturas P.

Członek VIP
5.0 (91)

30 metų elektros srityje!

Artūras B.

Członek VIP
5.0 (81)

Atlieku elektros, signalizacijos, video instaliacijos ir santechnikos darbus. Surenku baldus. Kiti smulkūs darbai. Gyvenimiška patirtis, atsakingumas, kruopštumas, visa ko domėjimasis leidžia padėti ir patarti. Visada stengiuosi pasiekti geriausią darbo rezultatą. Nesiimu darbų, kuriuose matau, jog trūksta kompetencijos.

Linas L.

Członek VIP
5.0 (53)

Turiu didelę elektros instaliacijos paslaugų teikimo patirtį. Įrengiu, rekonstruoju namų, kotedžų, butų elektros instaliaciją, galiu pasiūlyti išmaniojo apšvietimo sprendimus. Teikiu elektros įrenginių įrengimo paslaugas,. Jei jums rūpi namų saugumas, surenku įvadinius paskirstymo skydus pagal visus saugos reikalavimus.

Renatas D.

Członek VIP
5.0 (36)

Dirbu greitai, kokybiškai bei švariai.

Valentas V.

Członek VIP
5.0 (16)

Darbu atlikimo patirtis daugiau nei 25 metai.Atliekame greitai ir kokybiskai elektros instalecijos,santehnikos,buitines tehnikos montavyma,ventelecijos montavymo darbus,plyteliu klyjavymas,valymo ir valymo po remonto darbus,santehnikos prietaisu montavymas,baldu surinkimas,pilna vidaus apdaila ir kitus su statybomis susijusius darbus.Jei reike pasirupiname medziagomis,suteikeme garantija

Artūr P.

Członek VIP
5.0 (11)

Elektros instaliacijos darbai, buitinės technikos įrangos ir instaliacijos darbai. Kokybė yra numeris 1. Patirtis nuo 2007 metų.

Vaclovas M.

Członek VIP
5.0 (11)

Profesinė patirtis įvairiose gamybos ir montavimo srityse: baldų montavimas telekomunikaciniai tinklai ir įrangos aptarnavimas, elektros tinklai ir apšvietimo sprendimai.

Remigijus B.

Członek VIP
5.0 (6)

Dirbu elektros srityje jau 10 metų, tai galiu pagelbėti iškilusiomis problemomis.

Dmitrijus S.

Doświadczony członek
5.0 (3)

Visi elektros darbai, gedimu šalinimas. Mažiausiai 10 metu patirtis elektros montavimo ir jos aptarnavimo srityje. Aukštas elektros ir automatikos išsilavinimas, magistro kvalifikacija. Ivairus kvalifikacijos tobulinimo kursai.

Tadas C.

Doświadczony członek
5.0 (4)

Tutim patirties atliekant darbus tiek privačiai tie valstybinese įstaigose

Artūras B.

Doświadczony członek
5.0 (4)

Elektros instaliacijos darbai.

Darius S.

Doświadczony członek
5.0 (2)

Sveiki,turiu 18 metų patirtį atliekant įvairius elektros instaliacijos bei remonto darbus privačiuose būstuose,bei komercinės ir gamybinės paskirties objektuose.

Gytis V.

Doświadczony członek
3.7 (3)

Kruopštus, atsakingas, pozityvus

Raimondas Š.

Doświadczony członek
5.0 (1)

Kiekvienas Mųsų vertas jaustis saugiai, naudotis įmanomais patogumais ir jaukumu. Siūlome Jums savo paslaugas: *Elektros instaliacijos darbai *Elektros gedimų šalinimas *Elektros instaliacijos techninė priežiūra *Elektros paskirstymo skydų montavimas *Šviestuvų, jungiklių, perjungiklių, rozečių montavimas *Pakabinamų šviestuvų remontas *LED juostų/maitinimo šaltinių montavimas *LAN ryšių instaliacijos darbai (silpnos srovės) *Buitinės technikos pajungimas *Smulkūs elektros darbai Sėkmės realizuojant savo planus!

Skirmantas R.

Doświadczony członek
5.0 (1)

Televizorių remontas, Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas, išmaniųjų telefonų remontas. Tonerių pildymas. Kompiuterių ir telefonų priedų bei aksesuarų prekyba

Karolis L.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (2)

Sveiki, turiu 10 metų patirtį atliekant įvairius elektros instaliacijos bei remonto darbus privačiuose būstuose bei komercinės paskirties pastatuose. Darbus atlieku atsakingai ir kokybiškai.

Justas S.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Patikimas elektrikas. Elektros instaliacijos ir remonto darbai. Dirbdamas stengiuosi atitikti aukščiausius standartus.

Feliksas B.

Tożsamość potwierdzona

Atlieku dauguma elektros darbu nuo paprastos buitines instaliacijos iki pramoniniu objektu patirtis virs 10metu esu dirbes Lietuvoje elektros,automatikos ir su gamykline-pramonine iranga taipat yra patirties ir dirbant uzsienio salyse. Savo darba stengiosi atlikti kuo kruopsciau ir pagal visus elektrosaugos reikalavimus.

Teisutis K.

Tożsamość potwierdzona

Elektros instaliacijos ir remonto darbus vykdau jau tris dešimtmečius. Darbų atlikimui taikau tris pagrindinius kriterijus: kliento sauga, patikimumas, efektyvumas.

Gintautas G.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Atliekame ivairius elektros instaliacijos montavimo bei remonto darbus jau 7 metus nuo pramoniniu objektu iki privaciu namu , butu .

Kęstutis M.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

EWP.com agentūros vadovas. Stengiuosi būti kruopštus, tausoti daiktus (tiek brangius, tiek ir svarbius), ir būti įdomus pašnekovas. Vykstu tik į namus/butus/kotedžus pastatytus 2005 metais ar vėliau. Turiu patirties dirbant su kritinės svarbos konfidencialia informacija ir jos apsauga. Esu įkūręs tarptautinę IT technologijų ir kvalifikuotų asmeninių asistentų agentūrą EWP.com . Turiu 163,000 sekėjų Instagrame ( @merce.matt ), teko dirbti IT darbus ir vystyti technologijų verslus JAV ir Australijoje. Nusimanau apie išmaniuosius baldus, išmaniuosius namus, smart tv, vaizdo kameras ir apsaugos sistemas. Esu kraustęsis iš savo didelio biuro į namų ofisą ir tą mielai padėčiau padaryti ir kitiems. Taip pat puikiai suprantu kvalifikuoto asmeninio asistento svarbą vadovui, nes kadaise pats pora tokių turėjau. Taip pat vedu privačias bachatos šokių pamokas.

Dainius J.

Tożsamość potwierdzona
5.0 (1)

Kokybiškai, švariai. Buitinės technikos pajungimas, el.instaliacijos remontas, visi elektrikos darbai.

Arūnas S.

Tożsamość potwierdzona

Elektros instaliacijos remonto darbai

Kestutis K.

Tożsamość potwierdzona

Kokybiskos elektros darbu paslaugos

Jokūbas L.

Tożsamość potwierdzona

Įvairūs aukštos kokybės statybos, montavimo bei bendri darbai

Arūnas B.

Tożsamość potwierdzona

Esu ŠVOK serviso inžinierius su 25 metų šios srities patirtimi. Su pažangiausiais diagnostikos irankiais remontuoju, pildau freonu ir derinu kondicionierius , šilumos siurblius, granulinius , kieto kuro katilus , ortakių sausintuvus ir drėkintuvus, rekuperatorius ir pan. jog jie veiktų maksimaliai efektyviai. NEdarau naujų instaliacijų.

Aivaras Č.

Tożsamość potwierdzona

Dirbu su LED apšvietimu, apšvietimu bei el.instaliaciniais darbais.

Grigorijus P.

Tożsamość potwierdzona

Greitai ir kokybiškai

Justas J.

Tożsamość potwierdzona

Bendrieji meistro darbai, elektros darbai, buitines technikos montavimas, pajungimas.

Vytatas B.

Tożsamość potwierdzona

Padedu tiems kam reikia pagalbos.

O tej usłudze