Skill cover

Small item moving in Kaunas

About this service

Small item moving

Transportation and moving services are not for heavy loads only. We will help you find people who will reliably and on time take all your smaller items wherever they need to be.

Popular PROs

All tasks insured for € 1,000,000

Jolita J.

VIP member
5.0 (6)

Atlieku visas valymo paslaugas,galima periodiskai valyti namus tiek vienkartinis valymas,po statybinis valymas,ofisu valymas ir prieziura. Turiu MB valymas123 Kotedzu,butų, nuosavų namų ir butų valymas. Aplinkos prieziura vejos irengimas... Jeigu reikia israsome saskaitas faktūras Galima dirbti ir su didelėmis imonemis.

Vykintas M.

Experienced member
4.6 (5)

Pigiai pervežame baldus ir perkraustome.Nemokamai isvežame buitinę technika ir elektronika.Senu baldų ir nenaudojamu daigtu isvežimas.Krovėjų paslaugos.Esame jauna ir veržli komanda dirbame ir savaitgaliais. Vežame ir automobilius turime traliuka.

Paulius B.

Identity Verified
5.0 (1)

IT pagalba, griovimo darbai, langų montavimo ir priežiūros paslaugos, elektros instaliacijos paslaugos, pervežimas, renginių personalas. Mandagus, darbštus, kruopštus, mėgstantis iššūkius, save išbandęs įvairiose darbo srityse, nuolat ieškantis tobulėjimo galimybių ir savęs realizacijos skirtingose darbo aplinkose. Trijų dukrų tėvas, informatikos magistras, IT kompanijos savininkas, idėjų generatorius, muzikos aistruolis ir gyvenimo mylėtojas. Vadovaujuos: "klientas visada teisus" ir "nėra nieko neįmanomo"

Nerijus Z.

Identity Verified

Palikite savo problema mums

Martynas T.

Identity Verified

Vaizdo apsaugos sistemų montavimas, kompiuterių ir kompiuterinės technikos remontas, elektros darbai.

Gabrielė B.

Identity Verified

Krovinių pervežimas visada laiku ir gera nuotaika

Mindaugas M.

Identity Verified

Kompetetingas

Irmantas K.

Identity Verified

Pedantiškas remontas/remonto darbai.

Vytautas K.

Identity Verified

Greitai organizuotai atliekame transportavimo paslaugas Kaune ir ne tik. Pristatome pirkinius iš parduotuvių, kaip buitinė technika, apdailos medžiagos ir panašiai, taip pat ir išvežame nebereikalingus daiktus. Teikiame pervežimo paslaugas įvairiem daiktam, siuntom. Atliekame baldų surinkimo paslaugą. Dirbame ne pirmi metai, todėl esame susidūrę su įvairiomis situacijomis, todėl, žinome kaip paslaugą atlikti tinkamai, kad klientas kreiptūsi dar kartą.

About this service